Антон Солдатов

У проекті «Творці» T-invariant спільно з RASA продовжує публікацію серії біографічних нарисів про вихідців із Російської імперії, які зробили значний внесок у світову науку та технології. Нарис присвячений арахнологу та біологу Олександру Петрункевичу. Він народився у селі Плиски, що у Чернігівській губернії, але значну частину життя працював у Єльському  Університеті. Особливо він уславився дослідженням павукоподібних.
Його ідеалом була тиха університетська робота, але життя зробило з нього «торговця смертю». Ім'я Георгія Кістяківського не зустрічається у підручнику історії. Проте саме його знання допомогли переламати хід війни та вплинули на політику однієї з двох наддержав. При тому, що вона навіть не була його батьківщиною.
У проекті «Творці» T-invariant спільно з RASA (Russian-American Science Association) публікацію серії біографічних нарисів про вихідців з Російської імперії, які зробили значний внесок у світову науку та технології. Нарис присвячений астроному Олександру Висоцькому. Він народився в Москві, але більшість життя працював в обсерваторії Університету Вірджинії. Тут він склав перший каталог червоних карликів та експериментально підтвердив обертання нашої Галактики.